понеділок, 17 квітня 2023 р.

Перший освітній портал про безпеку дітей в інтернеті

   Для того, щоб кожний освітянин, вчитель, мати або батько були обізнані про ризики для дітей в мережі, громадська організація #stop_sexтинг створила освітню онлайн-платформу.


   Згідно з дослідженням, проведеним в ЄС серед 8000 підлітків, ризикована онлайн-поведінка серед молоді стає нормою. Опитування показало, що кожна четверта дитина тролила когось в інтернеті, кожна восьма – брала участь в онлайн-домаганнях, кожна п’ята займалася секстингом та 4 з 10 підлітків дивилися порнографію.

   Для українських дітей поруч із загальними загрозами: секстингу, грумінгу, сексторшену, надмірного часу онлайн, кібербулінгу, існують загрози, що відповідають часу війни: дезінформація, залучення дітей до співпраці з окупантами та інші.

   На онлайн-платформі можна знайти корисний контент для батьків та освітян: матеріали для проведення уроків, методичні посібники, тематичні книги та фільми, VR-квест, онлайн-виставку та останні новини. Крім того, на платформі працює запис на консультацію з психологом та портал повідомлень про матеріали, що зображують сексуальне насильство над дітьми. Портал працює як лінія звітування: ці повідомлення допомагають захистити дітей та не допустити їх подальшої сексуальної експлуатації.

Джерело

Немає коментарів:

Дописати коментар