пʼятниця, 11 серпня 2023 р.

ВІЗІЯ МАЙБУТНЬОГО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

Сьогодні перед Україною постає безліч викликів. Війна, вимушена міграція, руйнівний вплив корупції, з одного боку, і глобалізація та євроінтеграція – з іншого. Все це вимагає пошуку нових підходів в освіті і науці, які відповідатимуть на запити сучасності та задовольнятимуть потреби українців.Саме тому зараз разом із майже 1700 експертами працюємо над розробленням Національної стратегії освіти і науки України. Для нас важливо залучити всіх учасників освітнього і наукового процесів, зокрема вихователів, учителів, батьків, учнів, студентів, науковців, місцеву та державну владу, активну громадськість. Нам потрібно об'єднати знання, ресурси та зусилля, щоб забезпечити якісні зміни в системі освіти і науки.

Ми готові представити Візію освіти і науки, яка є дороговказом, основою для подальшого розроблення стратегії. Вона визначає ключові вектори змін і формує велику картину майбутнього.

На наступних етапах спільної роботи з експертним середовищем та громадськістю ми будемо доопрацьовувати Візію, розширювати та деталізувати усі елементи в ній, зокрема цілі, яких ми прагнемо досягти.


Якщо у вас виникнуть запитання, пишіть нам на електронну пошту strategy@mon.gov.ua із зазначенням теми листа відповідно до запиту.

Джерело 

Немає коментарів:

Дописати коментар