середа, 29 березня 2023 р.

Вебінар для вихователів груп подовженого дня


28 березня 2023 року відбувся вебінар на тему «Соціально-емоційне та етичне навчання як інструмент розвитку м’яких навичок учнів молодшого шкільного віку». Для участі в заході були запрошені вихователі груп подовженого дня закладів загальної середньої освіти. В заході взяли участь понад 70 педагогів з усієї області.

Коротюк Зоряна Михайлівна, завідувач навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи розповіла про важливість виховання життєвої стійкості в учасників освітнього процесу в умовах сьогодення.

Особливості впровадження соціально-емоційного та етичного навчання як інструмент розвитку м’яких навичок продемонструвала учасникам Іваночко Ольга Василівна, методист відділу дошкільної та початкової освіти.

Бачинська Наталя Ярославівна, методист відділу дошкільної та початкової освіти розкрила педагогам специфіку застосування вправ запрограмою СЕЕН для усвідомлення власних емоцій на заняттях з молодшими школярами.

Методичні рекомендації щодо впровадження елементів соціально-емоційного та етичного навчання в умовах роботи з учнямиНемає коментарів:

Дописати коментар