Новини


1 лютого 2018 року
План роботи практикуму
«Організація підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи»

Всеукраїнська акція «Разом до Нової школи» 

      Відповідно до  листа Міністерства освіти і науки України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» вд 28.12.2017р. № 21.1/10-2960 повідомляємо, що редакція часопису «Розкажіть онуку» за консультаційно-інформаційної підтримки Інституту модернізації змісту освіти проводять Всеукраїнську акцію «Разом до Нової школи» для вчителів початкових класів, вихователів дитячих садків та педагогічних працівників позашкільних установ.
  Мета акції: виявлення, поширення та популяризація кращого досвіду роботи вчителів початкових класів, вихователів дошкільних навчальних закладів, викладачів позашкільних дитячих установ, які формують життєві компетентності, необхідні для успішної самореалізації у житті, навчанні та праці, особистість, громадянську позицію здобувача освіти Нової української школи; роблять освітній процес цікавим, захоплюючим.        
     Враховуючи важливість ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційною діяльністю освітян, які створюють умови для розвитку інтелектуального, творчого та фізичного потенціалу дітей, просимо сприяти інформуванню керівників навчальних закладів, вчителів початкових класів, вихователів дошкільних навчальних закладів, працівників позашкільних установ та слухачів курсів підвищення кваліфікації про умови проведення Всеукраїнської акції.
        Умови акції додаються.Тренінг 12-14 грудня 2017 року для методистів початкового навчання

"Роль методичної служби в заохоченні інноваційного пошуку вчителя початкових класів та підготовка його до впровадження Нової української школи».                                                  

07 вересня 2017

24 липня 2017 р.
Повідомлення про тренінг 24 липня 2017 року Про впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти

Немає коментарів:

Дописати коментар